czwartek, 4 grudnia 2014

lubię szydełkować gdy oglądam KSW lub MMA ("Liebster Blog Award")

Jakiś czas temu dostałam nominację do "Liebster Blog Award" od babaja-aga.
Rzadko biorę udział w takich "zabawach", ale tym razem postanowiłam zrobic wyjątek i odpowiedzieć na zadane pytania przez moją imienniczkę Agnieszkę.


Niektóre odpowiedzi mogą Was zaskoczyć lub rozbawić.
 1. Góry czy morze? Zdecydowanie morze, lazurowe, słone, najlepiej w jakiś egzotycznych krajach.
 2. Tworzysz w nocy, czy za dnia? Różnie to bywa, kiedyś lubiłam siedzieć do 4 nad ranem, aktualnie wolę wstać szybciej i już coś robić od 7 rano.
 3. Ulubiony sport? Dobre pytanie.... W TV uwielbiam oglądać KSW i MMA!!! Żeby było śmieszniej najczęściej wtedy szydełkuje. Gdyby usłyszał to jakiś facet pewnie wyśmiałby mnie albo zrobił tzw. Karpia! Jeśli pytasz jakie sporty lubię uprawiać.... pływanie, jazda na hulajnodze (jeśli to też się kwalifikuje)
 4. Jakiego rodzaju muzykę słuchasz? Nie mam swojego jakiegoś ulubionego rodzaju. Lubię rock, pop, stara muzykę np. ABBA jest jednym z moich ulubionych zespołów, ale AC/DC też nie pogardze. To chyba zależy od nastroju.
 5. Wakacje na leżaku czy zwiedzanie? Jedno i drugie. Lubię kilka dni spędzić z dupą nad wodą, leżęć i nie myśleć o tym co mam zrobić, albo czego nie zrobiłam, ale zwiedzanie i fotografowanie również mnie kręci.
 6. Ulubiony przedmiot w szkole? W podstawówce była to zdecydowanie plastyka. W późniejszych szkołach j. angielski – chociaż paradoksalnie odkąd mieszkam w Londynie uświadomiłam sobie, że chyba uczyli mnie innego języka.
 7. Lubię tworzyć, bo... sprawia mi to radość. Mogę się realizować, kocham to co robię.
 8. Blogowanie daje mi... możliwość pokazania cząstki siebie. Blog jest dla mnie osobistym azylem w którym mogę się schować przed światem rzeczywistym, gdy delikatnie mówiąc coś mnie wkurzy lub gdy po prostu mam na to ochotę. Dodatkowo poznałam w sieci wiele osób z którymi aktualnie mam kontakt nie tylko w sferze blogowej, ale również „na żywo”.
 9. Rozmowa przez telefon, czy wiadomość tekstowa? Zdecydowanie telefon. Z niektórymi gadam godzinami i jest to dużo lepsze niż smsy.
 10. Marzy mi się... NIKON      D7000!!!!!!!!!!!!!!!!
 11. Prysznic czy wanna? ;) Zdecydowanie wanna i to najlepiej z ogromną ilością piany, do tego zamknięte drzwi w łazience i udawanie, że nie słysze: „Mamo a tata nie chce mi włączyć Myszki Micky............”1. Czym dla Ciebie jest blogowanie?
2. Skąd czerpiesz inspiracje?
3. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku i dlaczego?
4. Szydełkowanie czy druty?
5. Czego chciałabyś się nauczyć?
6. Największe marzenie?
7. Ulubiony film.
8.  Baleriny czy szpilki?
9. Ulubiona książka?
10. Jakie masz zalety i wady.

Nie będę wskazywać 10 blogów, bo wiem, że nie wszyscy przepadają za tego typu zabawami. Zapraszam każdego kto ma ochotę na odpowiedzenie na zadane pytania.

A teraz zupełnie z innej beczki.
Choinkę, którą pokazuję Wam na zdjęciach robiłam kilka dni w przerwie między wszystkim innym co robiłam. Ciężko ostatnio u mnie z dobrą organizacją, ale z tego co czytam u Was na blogach nie jestem jedyna. ...  Moje myśli ciągle krążą gdzieś indziej.... 
gdzieś w okolicach Katowic....Przygotowuję się powoli do Świąt. Będziemy niedługo stroić choinkę, czeka nas jeszcze robienie serduszek z masy solnej. Chcę w tym roku inne kolory niż czerwony i złoty. Wymarzyła mi się granatowo - biało - szara choinka. 


Udanego dnia.
Agnieszka


4 komentarze:

Wyróżnienie SZUFLADA

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012
wyzwanie

Popularne posty