niedziela, 13 lipca 2014

powiedziała Mu TAK na ślubnym kobiercu

Nie wiem gdzie mi przeleciał ostatni tydzień. Chyba już się przyzwyczaiłyście, że większość czasu biegam, latam, dalej biegnę i fruwam, ale w tym tygodniu przeszłam samą siebie..... i nie chodzi tutaj o moją twórczość, bo akurat ten temat jakoś kuleje od kilku tygodni.

Udało mi się stworzyć Exploding Box dla Kamili.


Delikatny pomarańcz połączony z perłowym odcieniem bieli ładnie mi się skomponował, do papierowych kwiatków dodałam szklane koraliki.
Mundial trwa i zauważyłam jedną niesamowitą rzecz.
Odkąd w moim domu lecą jedynie mecze nie oglądam w ogóle TV i DOBRZE MI Z TYM :) Normalnie aż żal mi się zrobiło, że dzisiaj już finał....Jeden z dwóch kocyków zrobiony, bukiet mam w połowie stworzony - mam nadzieje, że przyszły tydzień będzie trochę wolniejszy i uda mi się zrealizować wszystkie zaplanowane plany :)

Agnieszka
5 komentarzy:

 1. Śliczne pudełeczko.
  Mi nic się nie chce działać..

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne, jesteś bardzo zdolna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pudełko podziwiam :)
  I czekam na kocyk...
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pudełeczko śliczne - jasne i dopracowane :) Co do telewizji - to zaskakujące, wydaje nam się, że ciężko by było bez telewizorka, a jak nie możemy oglądać albo nic nie leci, albo wyjeżdżamy i po prostu go nie ma - to dochodzimy do wniosku, że żyć się da, i czasu jakoś więcej się robi... :)

  OdpowiedzUsuń

Wyróżnienie SZUFLADA

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012
wyzwanie

Popularne posty