poniedziałek, 4 kwietnia 2016

pasja sposobem na życie - muszę dać z siebie 200 %

Ciągle myślę jak to moje życie będzie wyglądało za np. 5 lat.
Nie chce skończyć na kasie w supermarkecie, albo jako sekretarka w biurze zanudzona odbieraniem telefonów, nie chce zatrzymać się w monotonii i nudzie.

Blog zaczęłam pisać gdy zaszałam w ciąże. Były próby robienia czegoś z masy solnej, szydełko, robienie na drutach. W późniejszym okresie scrapbooking, malowanie... 
Wszystko oparte na rękodziele, ale traktowałam to jako hobby. Powstały strony na FB i zaczynam się zastanawiać czy nie rzucić "dodatkowej" pracy i zająć się rękodziełem tak na 200%. Bardzo na poważnie!


Ciągle próbuję czegoś nowego, a co gdyby połączyć totalnie wszystko co robię i stworzyć nową markę? Patrząc oczami wyobraźni widzę swoje logo na najsłynniejszych ulicach świata. Oxford Street w Londynie, a skoro już marzymy to może Harrods? Najsłynniejszy dom towarowy.
W ogóle co ja sie tego Londynu uczepiłam.... Są jeszcze Stany Zjednoczone i cała Europa....
Fajnie tak czasem pomarzyć :)
A Wy jakie macie pomysły na życie? Co chciałybyście robić?
Agnieszka

4 komentarze:

 1. Jestem tu pierwszy raz :) Piękne rzeczy <3 Takie eteryczne, delikatne, kobiece... starodawne... cudowne, przyjemne kolory ;) To mój styl!
  http://piszeczytamgotuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny zestaw. Ja chciałabym pracować w zawodzie i się w tym sprawdzić. Uwielbiam rękodzieło ale jako hobby. Gdy ktoś mi narzuca, że mam zrobić 5 kartek, wszystkie takie same i pod gust zamawiającego(a gusta bywają różne) to źle się z tym czuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszko wspaniały komplet zrobiłaś. Jestem pełna uznania.

  OdpowiedzUsuń

Wyróżnienie SZUFLADA

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012
wyzwanie

Popularne posty