czwartek, 11 września 2014

filiżanki, bukiet, bransoletka i wuzetka czyli jak wymieniłam się z Tymoniną

Często gdy lecę do ojczyzny umawiam się z kimś na "wymiankę".
Lubię to bardzo, bo tutaj nie chodzi tylko o zrobienie czegoś dla kogoś, ale przy okazji poznaje się drugą osobę a w tym wypadku poznałyśmy się z TYMONINĄ osobiście.


Okazało się, że Jola mieszka całkiem niedaleko ode mnie i zamiast skorzystać z usług Poczty Polskiej postanowiłyśmy spotkać się osobiście.
W słoneczną niedzielę wybrałyśmy się razem na rybnicki rynek i porobiłyśmy trochę zdjęć.Z mojej strony wymianka jest połowiczna. Stworzyłam bukiet w fioletach i turkusach. Reszta dotrze do Tymoniny niebawem, ale nie zdradzę co jeszcze dostanie. Pochwalę się niedługo.
W zamian za bukiet otrzymałam spersonalizowane filiżanki, bransoletkę, kolczyki!!!
PRZEPIĘKNE RZECZY!!!!
Jeśli jeszcze nie poznalyście Joli z www.tymonina-art.pl/ to serdecznie Was zapraszam, tworzy bajeczne rzeczy z modeliny i chwalę, bo jest na prawdę za co.

Dzisiaj przyszły do mnie skrzynie Lego z westwing.pl, teraz upolowałam sobie plakaty w czarnych ramkach. Tylko nie wiem na co się zdecydować. Wszystko mi się podoba....


Pasowałyby mi do "pracowni".
Udanego dnia Wam życzę.
Agnieszka


10 komentarzy:

 1. Bukiet cudny :) a filiżanki są bajeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna wymianka :) Kubeczki są boskie, kolczyki mega słodkie! Ale bransoletka tak słabo zaprezentowana ;) Jedno zdjęcie?!
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kubki :) twój bukiet jest genialny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te filiżanki wszystkie są piękne!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję poczynania Tymoniny już od dawna i zachwyca mnie to, co potrafi zrobić z modeliny. Twój bukiecik jest w ślicznych kolorach. Bardzo ładnie je wykonujesz.

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie fajne spotkanie, super zdjątka. A Waszych prezencików to nie komentuję- rewelacja!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjne filiżanki, cuda!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bukiet pięknie zdobi moją komodę :) A co do plakatów, to są wszystkie super, a mnie najbardziej podoba się ostatni - fajny przekaz :) Sama zawsze powtarzam, że mieszkanie jest do mieszkania, a mały bajzelek dodaje mu uroku ;)

  OdpowiedzUsuń

Wyróżnienie SZUFLADA

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012
wyzwanie

Popularne posty