czwartek, 8 października 2015

nie wiem co on naprawia, ale u mnie właśnie też się zepsuło!!!!

Chłonę tłuszcz z powietrza, moja dupa wygląda jak pół Afryki, baaa nawet (kurwa) jak cała Afryka w połączeniu z Antarktydą!!!!! Ćwiczę, wpieprzam bez tłuszczu, bez cukry, bez soli i BEZ SMAKU wszystko, na słowo dieta i trening mam odruch wymiotny, jestem słaba, wiecznie zmęczona, przetrenowana i moja waga ewidentnie mnie nie lubi i za każdym razem KŁAMIE!!!!
A on.... tzn. mój mąż .... wygląda coraz lepiej. Baby się za nim oglądają.... I gdy zobaczyłam jeden demotywator na FB od razu pomyślałam o Grześku.


Nie żebym narzekała.... co to to NIE !!! (Chociaż mógłby zajmować mniejszą część łóżka, albo po prostu kupić nowe łóżko) ALE JA TEŻ CHCE W KOŃCU DOŚĆ DO ROZMIARU 36 !!!!
No - to sobie pomarudziłam.....
I dalej będzie w męskim temacie, bo zrobiłam ostatnio dwie męskie kartki na urodziny.
Jedna jest klasyczna, otwierana:

A druga to exploding box z londyńską taxówką:
Idę teraz na rowerek treningowy watczyć z tłuszczem i życzę Wam udanego popołudnia.
Agnieszka

10 komentarzy:

 1. Obie kartki są boskie, a co do wagi to ja mam podobnie, nie jem po 15 godzinie nic tylko piję ewentualnie jabłko lub gruszkę. Ja nabieram wagi a mój mąż chodząca anoreksja. A je nawet o północy. Gdzie tu sprawiedliwość?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartki rewelacyjne;)
  Przestałam się ważyć;)
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. weź Ty temu swojemu chłopowi powiedz, że babę trzeba mieć za co złapać ;-) Londyńska taksówka wymiata, że hej ;-) A demota strasznie lubię, już dawniej się z niego smiałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha demot super:) I fajny wpis. Odnośnie wagi to może powinnaś spróbować porad jakiejś dobrej dietetyczki. Moja sąsiadka przez lata próbowała schudnąć, katowała się i w końcu zapłaciła za wizytę i teraz jest jej połowa:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcie i piękne kartki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, pozdrawiam DecuPUG

  OdpowiedzUsuń

Wyróżnienie SZUFLADA

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012

moje wyzwanie dla Was do 29.07.2012
wyzwanie

Popularne posty